Scitec Creatine 100% Pure 500g

Kód tovaru 1297710174
Výrobca Scitec nutrition
WWW výrobca http://www.scitecnutrition.com
Kategória Kreatín monohydrát
Dodacia doba Skladom
Cena s DPH € 12,40 (374 Sk)

Počet

Popis

Je to doplnok výživy v práškovej forme. Prvotný účinok creatine monohydrátu je napomáhanie syntéze ATP a tým napomáha nabíjaniu svalovej hmoty energiou. Je účinný iv dobe svalovej horúčky, pretože má i regeneračné schopnosti. Pomáha znižovať únavu, zvyšuje hladinu energie a výdrž organizmu. Má silný vplyv na anabolizáciu. Jeho pôsobenie na začiatku užívania je možno prirovnať k anabolickým steroidom. Je vhodné ho kombinovať s niektorým zo sacharidových prípravkov - gainerom pre dokonalé vstrebanie creatin monohydrátu do svalových tkanív. Ak creatin neužívate spolu s gainerom, pripravte ho v 3dcl. džúsu obsahujúce sacharidy. Prípravok nie je určený pre deti.

Užívanie kreatínu Scitec Nutrition:

Naberacej fáza: Počas prvých 7 dní 3 dávky denne. Jedna dávka - 5g = čajová lyžička. Užívajte denne ráno na lačno, ihneď po tréningu a pred spaním. Po ukončení naberacej fázy je zjavný rýchly nárast energie a sily v dobe tréningu.
Udržiavacia fáza: Táto fáza trvá 21 dní. užívajte 1 dávku denne. Užívajte v tréningový deň 5g ihneď po tréningu. V netréningový deň užite spolu s gainerom alebo pred spaním.
Ak chcete s užívaním creatinu pokračovať i po ukončení udržiavacej fázy, začnite opäť naberacej fázou pre zvýšenie hladiny kreatinu vo svaloch. Po ukončení druhej udržiavacej fázy doporučujeme nahradiť kreatin iným prípravkom, napr HMB, Tribulus, ZMA.

Kreatín Scitec Vám odporúčame užívať s gainery Scitec Nutrition: MASS, MASS 20, Volumass 20, Vollumass 35, Gainers proteín deli, Myo max gain. Prírastky kvalitnej svalovej hmoty budú ešte výraznejšie.

Užívanie kreatínu Scitec Nutrition pre energizáciu pri športovom výkone:
Tento spôsob užívania je vhodný predovšetkým pre športovcov, ktorí pri športovom výkone potrebujú uvoľniť čo najviac energie v priebehu výkonu. Odporúčame tenistom, atlétom, hokejistom, futbalistom, ...
Užívajte 1 dávku (= 5g) 30 min pred výkonom. Rozmiešajte v 3 dcl. džúsu, ktorý obsahuje sacharidy, popr. v iontovom nápoji. Odporúčame Scitec ISOTEC 

Diskusia k produktu

 • Odpovedať
  12.04.2012 18:22 | Dávid

  Dobrý deň , chcel by som sa spýtať , či môžem užívať kreatín ak cvičím vlastnou váhou, to jest . (kliky,brušaky) zatiaľ som vyskúšal gainery a proteiny a cvičím 1 rok. 5 dní v týždni , 2 dni prestávka . chcel by som nabrať do rúk a hrudníku tak či by ste mi odporučili tento Kreatín.

  • Odpovedať Re:
   09.08.2012 22:32 | Uncle

   urcite ked cvicis s vlastnou vahou by som to tam nedaval, chcelo by to uz zelezo :)

   • Odpovedať Re: Re:
    02.01.2013 22:42 |

    Preco?Ja tiez cvicim s vlastnou vahou uz 5 a pol roka uzivam proteiny,gainery,vyzivu klbov,kreatin,vitaminy,zelezo,... A cvicim takto 1.den trening 2.den trening 3.volno (kazdy treti den volno) Chodim do posilky kde cvicia s cinkami ale aj s vlastnou vahou a dovolim si povedat ze som viac vypracovany ako ty ktory NAOZAJ POCTIVO cvicia uz 2 az 4 roky a ze z tych co cvicia s vlastnou vahou som naj.

Přidat příspěvek

 

 


digibrand.sk Digitálny marketing Produktové fotografovanie Spravovanie reklamných kampaní Tvorba web stránok Senec