BioTech USA Creatine pH-X 210 kaps

Kód tovaru 1285280936
Výrobca BioTech + Biotech USA
Kategória Kreatín tabletky
Dodacia doba Skladom
Bežná cena s DPH € 32,40
Ušetríte € 9,50   (29 %)
Cena s DPH € 22,90 (690 Sk)

Počet

Popis

 

 zvýšenie sily a energie
 nárast kvalitnej svalovej hmoty 
 

 Dávkovanie: 
U žívajte v tréningové dni 4 kapsuly (2 kapsuly ráno, 2 kapsuly 60 minút pred tréningom), ostatné dni 2 kapsuly ráno. Toto dávkovanie je schválené ÚVZ SR (MZ SR).

BioTech USA Creatine pH-X (Buffered Creatine Monohydrate) je ideálnym doplnkom výživy pre športovcov. Pri užívaní Creatine pH-X nie je potrebná nasycovacia fáza!
Ak k bežným kreatínovým prípravkom pridáme vodu, ich značné množstvo sa premení na kreatinín. Skonzumovaný roztok obsahuje len nízke percento využiteľného kreatínu pre organizmus.
Počas výroby prípravku Creatine pH-X bola zvýšená hodnota pH kreatínových molekúl nad 12. Výsledkom je, že pri zachovaní štruktúry prejde cez tráviaci systém, vstrebáva sa do krvného obehu, a dostáva sa do svalov v pôvodnom stave. Vďaka vysokej hodnote pH (12–14) je využitie Creatine pH-X efektívnejšie ako tradičného kreatínu monohydrátu.
Creatine pH-X sa takmer vôbec nepremení, preto sa skoro 100%-ne využije pre svaly.
Užívanie Creatine pH-X s jednoduchými uhľohydrátmi je účinnejšie, pretože vďaka inzulínovému efektu sa zvýši tempo vstrebávania kreatínu.
Creatine pH-X nezadržiava vodu vo svaloch. Ak budete užívať tradičné kreatín monohydrátové prípravky spolu s Creatine pH-X (čo kľudne môžete, veď len môžu posilniť svoje účinky navzájom), môžete využívať výhody rýchleho vstrebávania a zväčšovania buniek. Výsledkom toho bude nárast sily. Zvýši sa aj intenzita tréningu, na čo bude organizmus reagovať úspešnejším rastom svalov!
S užívaním Creatine pH-X (1,5 gramu denne) sa zvyšuje koncentrácia kreatínu v organizme. 

Dve kapsuly obsahujú: Creatine pH-X (Buffered Creatine Monohydrate)-1,5 g.

 

Diskusia k produktu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tomuto produktu!

Přidat příspěvek

 

 


digibrand.sk Digitálny marketing Produktové fotografovanie Spravovanie reklamných kampaní Tvorba web stránok Senec