BRUTAL CRE-ATP 120 kaps

Kód tovaru 1285711103
Výrobca Brutal nutrition
Kategória Kreatín tabletky
Dodacia doba Skladom
Cena s DPH € 12,90 (389 Sk)

Počet

Popis

 Cre-ATP patrí do najnovšej generácie kreatínu, ktoré je možno dnes nájsť na trhu, s najefektívnejšími formulami a objavmi. Dnes už nie je otázne, že kreatín fosfát je oveľa účinnejší, ako kreatín monohydrát. Príčinu toho musíme hľadať vchemickom zložení kreatínu. Fosfátová formula je niečo celkom vražedné a jedinečné. Ale vzáujme zvyšovania efektívnosti zmenili sme systém fungovania fosfátu. S touto celkom novou chemickou štruktúrou, fosfátová formula počas vstrebávania sa nerozpadne na elementy. Táto patentovaná formula je vel'kým prerazením, ktorá zvýši efektívnosť dnes dostupných kreatín fosfátových formúl na desaťnásobok.Kvôli väčšej svalovej sile a výkonu budeš potrebovať viac energie. Ako vlastne funguje výroba energie v organizme? Svaly potrebujú pre svoju činnosť energiu vo forme ATP (adenozin trifosfát). Počas výroby energie z ATP bude ADP (adenozin difosfát). V záujme toho, aby organizmus zase vedel získať energiu z ADP, potrebuje jednu fosfátovú molekulu. Ale odkiaľ pochádza táto fosfátová molekula? Odpoveďou na túto otázku je zložka Cre-ATP kreatín fosfátu! Z iných kreatínových formúl organizmus musí najprv odvodiť fosfát, aby vedel získať energiu. Ale ak použiješ kreatín s fosfátovou formulou, tento krok sa vynechá, a tak nie je potrebné plytvať časom ani energiou na tento zbytočný proces. Z Cre-ATP získa tvoj organizmus čistú fosfátovú molekulu, z ktorej je možné hneď vytvoriť energiu.

Ďalšou prednosťou kreatín fosfátovej formuly je, že k výrobe energie nepotrebuje vodu, ako ostatné kreatínové formuly. Tak teda tvoje svaly nebudú zaliaté vodou, rast svalovej hmoty nebude len na pohľad, ale budeš budovať ozajstné svaly. Len číročistú svalovú hmotu. Žiadne viazanie vody. Len tvrdý, hardcore, intenzívny tréning, vysoká motivačná úroveň. Nie sú prekážky, ktoré ťa zastavia. V záujme čo najväčšieho výkonu, sme Cre-ATP doplnili uhľohydrátmi (glukóza a fruktóza). Číročistý zdroj energie. Kreatín fosfát je najčistejší cre-atpvýrobok, ktorý sa najľahšie vstrebáva a zabezpečí spojenie medzi nervami a svalom, ktoré je potrebné pre zmršťovanie svalov. Kreatín fosfát zvyšuje produkciu ATP. Ak používaš Cre-ATP, vďaka rastu číročistých svalových buniek budeš pozorovať dramatický rast svalovej hmoty.

Prečo je to jedinečné? Pozri sa na štítok! Cre-ATP obsahuje aj viac takých zložiek, ktoré stupňujú efektivitu kreatín fosfátu. Cyklus kyseliny citrónovej (Szentgyörgyi-Krebs cyklus) je rad chemických reakcií, kontrolovaných enzýmami, ktoré v každej živej bunke hrajú centrálnu dôležitosť vo výmene kyslíka na úrovni buniek. V tomto dôležitom cyklickom procese na výrobu energie, sa odohrávajú aj anabolické a katabolické procesy.
Všetky komponenty Brutal Cre-ATP (Pyruvate, NADH, Citrullin malát, Arginin alfaketoglutarát) zrýchľujú anabolické procesy, ktoré zabezpečujú pre vytúženú energiu ďalšie zdroje. Viac komponentov, viac ATP, viac energie, rýchlejší rast svalovej hmoty.

Máš ešte otázky? Nemyslím si. Je jednoducho najlepší.

 

Diskusia k produktu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tomuto produktu!

Přidat příspěvek

 

 


digibrand.sk Digitálny marketing Produktové fotografovanie Spravovanie reklamných kampaní Tvorba web stránok Senec