Scitec Attack 720g

Kód tovaru 1297717522
Výrobca Scitec nutrition
WWW výrobca http://www.scitecnutrition.com
Kategória Pred tréningom (Predtréningové stimulanty)
Dodacia doba Skladom
Cena s DPH € 25,20 (759 Sk)

Zvolte si variantu

grep € 25,20
višňa € 25,20

Popis

Scitec prináša na trh revolučný doplnok výživy ATTACK, ktorý vyvoláva extrémne zvýšenie sily, energie a zväčšenie objemu svalovej bunky. ATTACK je zmes najúčinnejších foriem kreatínu, taurínu, agrininu, ALA, citrullinu, 4-hydroxy izoleucínu, glycocyaminom a betaínu.
ATTACK zabezpečuje svojím jedinečným zložením maximálne vstrebávanie účinných zložiek a pomocou látok porovnateľných s inzulínom je zabezpečené 100%-nej zabudovanie týchto zložiek priamo do svalových buniek.
Expresnú prepravu účinných látok medzi miestom vstrebávania a miestom reutilizácia zabezpečujú katalyzátory oxidu dusíka. (Oxid dusíka vyvoláva zvýšené prúdenie krvi, max prekrvenie svalu).
Malát citrullinu zase zabezpečujeme pri tréningu maximálny prísun energie a odbúravajú kyselinu mliečnu a amoniak. Tým podporujú rýchlu obnovu ATP a fosfokreatinu po tréningu.

Prečo ATTACK?

Extrémne zvyšuje silu a energiu!
Podporuje maximálnu naruto svalovej bunky!
Obsahuje najúčinnejšie formy kreatínu!
Podporuje maximálne vstrebávanie a transport všetkých jeho účinných látok!
Neobsahuje cukor!
Dávkovanie:

1-dávka 10g (po vyznačenú čiaru na odmerke)

Nabíjacia fáza (ak nepoužijete čistý kreatín) - prvých 5-15 dní 3-6 dávok denne v závislosti od telesnej hmotnosti: do 70kg-3 dávky denne, 70-80kg-4 dávky denne, 80-90kg - 5 dávok denne, nad 90kg - 6 dávok denne. Udržiavacia fáza (alebo po nabití čistým kreatinom) - užívať polovicu dávok ako počas nabíjacej fázy.
Naše typy:
V období užívania kreatínových preparátov a pre dosiahnutie maximálneho efektu odporúčame užívať aj preparáty, ktoré zabezpečujú optimálny prísun bielkovín, ako napríklad Anabolic Whey alebo 100% Whey Protein.  

Diskusia k produktu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tomuto produktu!

Přidat příspěvek

 

 


digibrand.sk Digitálny marketing Produktové fotografovanie Spravovanie reklamných kampaní Tvorba web stránok Senec