100% Whey protein 7kg + BCAA 120kaps

Kód tovaru 1491783901
Výrobca Uber Nutrition
WWW výrobca http://www.uber-nutrition.sk/
Kategória Proteíny
Dodacia doba Skladom
Cena s DPH € 79,– (2380 Sk)

Zvolte si variantu

banán € 79,–
čokoláda € 79,–
jahoda € 79,–
vanilka € 79,–

Popis

 

AKCIA! 7kg whey protein + ZDARMA BCAA Pure 120 kaps.

 Nový, vylepšený, srvátkový proteín  pre všetkých čo chcú obohatiť svoj jedálniček o kvalitné bielkoviny potrebné na budovanie svalovej hmoty a sily. 

Kvelitné aminokyselinové spektrum bohaté na BCAA a glutamín.

 

 

Super lahodná sladká chuť a skvelá rozpustnosť. Pokiaľ je vaším cieľom rýchle budovanie kvalitnej svalovej hmoty je pre vás tento proteín ideálny!

  • ideálny po tréningu veľmi lahko tráviteľný koktejl
  • veľmi lahko rozpustný vo vode ako aj v mlieku
  • výrazný anabolický efekt
  • ochrana svalovej hmoty pred rozpadom v diete alebo pri namáhavom zaťažení
  • rýchlejšia regenerácia
  • vysoký obsah glutamínu a BCAA
  • Neobsahuje aspartam 

Proteíny sú základou stavebnou zložkou svalovej hmoty. Telo športovca má väčšiu spotrebu bielkovín ako telo necvičiaceho a preto sa strava športovcov doporučuje obohacovať o proteínové koktaily aby sa príjem bielkovým pohyboval v ideálnom množstve (2 gramy na 1 kg telesnej hmotnosti tj. u športovca vážiaceho 80kg by mal byť ideálny príjem bielkovín 160g / deň ) pokiaľ je vaším cieľom naberanie svalovej hmoty.

Dávkovanie: Jednu odmerku (alebo dve polievkové lyžice) rozmiešame v 300ml mlieka,alebo vody. Užívajte 1 až 3 dávky denne , ideálne po tréningu alebo medzi jedlami. 
1 dávka (35g) obsahuje 24,55g proteínu, 7g sacharidov,
 1,3g tuku . 

 

Upozornienie: Nevhodné pre deti do 15 rokov. Prípravok nieje náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy a osoby s neznášanlivosťou laktózy.  Skladujte v suchu pri teplote do 25°C  Chránte pred mrazom a priamim slnečným žiarením. Výrobca a distribútor nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym skladovaním či použitím.

 

Uber Nutrition BCAA PURE 2:1:1 120kaps

BCAA PURE 2:1:1  Kapsule obsahujú farmaceuticky čisté aminokyseliny BCAA najvyššej kvality. BCAA sú aminokyseliny s rozvetvenými reťazcami (L-leucin, L-isoileucin, L-valin v ideálnom pomere 2:1:1 ) (z anglického Branched-chain Amino Acid sratka pre BCAA)

Prečo sú BCAA pre športovca dôležité ? 

Esenciálne aminokyseliny si telo nedokáže vytvárať z iných aminokyselín preto ho musí príjmať v strave. (Neesenciálne si telo dokáže dovyrábať z glukózy alebo z iných menej potrebných aminokyselín) Ale obzvlášť u športovca, ktorý má zvýšenú a pravidelnú telesnú námahu je potrebné dodávať v straveväčšie mnoštvo BCAA z toho dôvodu, že na rozdiel od nešportovca sú tieto aminokyseliny sú pri tréningoch odburané alebo využité ku stavbe svalovej hmoty a regenerácii. Pokiaľ telu nedodá zvýšené mnoštvo, odrazí sa to na zhoršenej regenerácii, zastavení rastu svalovej hmoty, zhoršených alebostagnujúcich výkonoch.

Prečo práve BCAA PURE 2:1:1 ?

- Farmaceuticky čistá kvalita

- Ľahko prehĺtatelné a okamžite rýchlo vstrebávatelné kapsule

- Ideálny pomer 2:1:1

Pre koho sú BCAA určené?

Pre každého športovca, ktorý chce v prvom rade zväčšovať mnoštvo svalovej hmoty, vyhnúť sa stagnácii, neostať na jednom bode a zlešovať výkon a silu. Pre každého kto chce zo svojho tela vydolovať maximum.

Balenie 120kaps 

Dávkovanie:Pre ochranu svalovej hmoty v diéte a počas chudnutia 5 kapsulí pred tréningom a po tréningu. Pri kalorickej strave a pre zlepšenie rastu svalovej hmoty 5 kapsulí po tréningu.

Zloženie na jednu dávku (5 kapslí) L-leucin 1250 mg, L-isoleucin 625 mg, L-valin 625mg

Diskusia k produktu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tomuto produktu!

Přidat příspěvek

 

 


digibrand.sk Digitálny marketing Produktové fotografovanie Spravovanie reklamných kampaní Tvorba web stránok Senec