BRUTAL Muscle On 908 g

Kód tovaru 1285709975
Výrobca Brutal nutrition
Kategória Proteíny
Dodacia doba Skladom
Cena s DPH € 22,30 (672 Sk)

Zvolte si variantu

čokoláda € 22,30
čučoriedka € 22,30
jahoda € 22,30
stracciatella € 22,30
vanilka € 22,30

Popis

 

Bielkovina alebo proteín, volaj ich, ako chceš. Avšak jedno je celkom isté: ak športuješ, sú nevyhnutné pre teba. Každý si už zapamätal úlohu. Pre športovcov bielkoviny z mliečnej srvátky sú nepostrádateľné a najideálnejšie. Bez bielkovín trénovať je také, ako bez kopačiek hrať futbal. Ak niečo funguje, tak to používaj, preto samozrejme aj my ti ponúkame to najlepšie. Mliečnu srvátku 100% čistoty, bez kompromisov. Svaly k vývoju potrebujú bielkoviny. Toto už veľmi dávno vieme. Ale aj to, že pre kulturistov najideálnejšou sú bielkoviny z mliečnej srvátky. Keď si zostavíš svoje menu z výživových doplnkov, nemože sa stať, aby nebol na ňom Muscle On. Samozrejme možeme pridať aj Glutamín, a BCAA (aminokyseliny s rozvetveným uhľovodíkovým reťazcom), aby sme vytvorili najlepšie možné zloženie, ale toto je skôr samozrejmosťou.


Bielkovina z mliečnej srvátky - najdôležitejší doplnok pre športovcov sa vyrába prakticky z odpadu. Mliečna srvátka je vedľajším produktom výroby syrov, ktorý dávnejšie jednoducho vyhodili. Ale lacné mäso, riedka polievka. Kým ti skoro každý z odpadu vyrába bielkoviny, my to nepovažujeme za správne. Ako by sme vedeli kľudne spať, keď ty makáš do roztrhania kvôli úspechu, a my ti k tomu nepriložíme najkvalitnejší výrobok. Nemusíš mať obavy, stojíme pri tebe aj teraz. Našli sme jednu farmu v USA, v Minneapolise, kde chovajú 10.000 kusov výborného dobytka. Celá farma zodpovedá extrémne prísnym hygienickým predpisom. Odtiaľ denne dovážajú mlieko do našich laboratórií, kde z neho vyrábame - v procesoch farmaceutickej čistoty-, krištáľovo čistú bielkovinu z mliečnej srvátky. Použitím postupov ultrafiltrácie a mikrofiltrácie sme vyrobili tento proteín, ktorý obsahuje aj koncentrát aj izolát z mliečnej srvátky. Sledujeme všetky výrobné procesy od začiatkov. Všetko nepretržite kontrolujeme, aby výborná kvalita nebola ani náhodou naštrbená. 
Zvyčajne hovoria, že nezaujíma ma chuť, hlavné je, aby to fungovalo. Nuž samozrejme toto nie je tak. Ideálne by bolo, aby bezchybný proteín mal aj dokonalú chuť. Muscle On je proteínový výrobok najlepšej chuti. Použitím kvalitných surovín sa nám podarilo dosiahnuť podstatne lepšiu chuť, ako hocikomu inému. Sme si v tom istý, že ak tento základný doplnok má skvelú chuť, tak aj ty oveľa radšej budeš z nej konzumovať každý deň minimálne 2-3 dávky. Prečo by si vybral niečo iné, ak dokonalé zloženie sa spája s dokonalou chuťou? Odteraz tvoj proteínový turmix bude pre teba ozajstnou chutnou odmenou. Možno na okamih budeš cítiť tak, ako keby si pil ozajstný "podvodnícky koktail“. 
Ak si vyberieš Muscle On proteín, vyberieš si jednu znajvyspelejších bielkovín z mliečnej srvátky, ktoré sú zárukou trvalého a kvalitného rastu svalovej hmoty. Je celkom isté, že taký kvalitný výrobok za takú výhodnú cenu nikde inde nenájdeš. Buď brutálny a používaj Muscle On proteín !

 

Diskusia k produktu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tomuto produktu!

Přidat příspěvek

 

 


digibrand.sk Digitálny marketing Produktové fotografovanie Spravovanie reklamných kampaní Tvorba web stránok Senec