BRUTAL Blade 120 kaps

Kód tovaru 1285711415
Výrobca Brutal nutrition
Kategória Spaľovače tukov
Dodacia doba Skladom
Cena s DPH € 16,50 (497 Sk)

Počet

Popis

 Pekná, definovaná forma je synonym kulturistiky a tvarovania tela. Formuly na spaľovanie tukov sa vyvíjajú z generácie na generáciu, spolu s vedou o výžive a fyziológiou. Videli sme už všeličo v tomto odvetví. S termogénnymi spaľovačmi tuku sa ale otvorila celkom nová éra pre tých, ktorí túžia po dokonalej forme. Sprístupníme ti technológiu, ktorá je dnes najefektívnejšia, aby si aj zvonka bol taký tvrdý, aký si z vnútra. S týmto výrobkom môžeš dosiahnuť takú tvrdú formu, ako betón, a budeš taký suchý, ako púšť Kalahari.

 


Tuk, voda, pokrytie, mäkký výzor. Aj tebe sa už stalo také, že po vražednom, žalostnom tréningu na brušné svaly si vytiahol tričko, a pozdravilo ťa zo zrkadla pokojne visiace brucho? Len taká je odmena za konečný výsledok, po toľkej obeti, bolesti a krvopotnej práci? Nie! Kde je vol'a, tam je aj cesta! Nezabudni. Načrtni nové hranice, a polož diétu na celkom nový stupeň. Potrebuješ ’britvu’, ktorá stiahne z teba nadbytok. Potrebuješ niečo, od čoho budeš ostrý, ako čepeľ. Buď taký definovaný, aký bolestný a ťažký je tvoj tréning na brušné svaly. Vo vojne ty bojuješ, avšak potrebné zbrane dostávaš od nás. Do boja proti tukom zavolaj k sebe Brutal Blade.

Brutal Blade takisto, ako všetko, čo je Brutal, obsahuje dokonalú kombináciu výborných surovín. Tento výrobok je jeden z najsilnejších a tým aj najefektívnejších spaľovačov tuku, ktoré možeš nájsť na trhu. Obsahuje všetky tie účinné faktory, ktoré sú nevyhnutné k spaľovaniu tukov. Nechaj, aby leví podiel spaľovania tukov spravil Brutal Blade. Spomalenú látkovú výmenu, ako i duševnú či telesnú slabosť zruší, a znovu nadobudneš svoje sily, aby si svoje ciele garantovane dosiahol. Pri používaní Brutal Blade-u jednoducho nemožeš zvaliť neúspech na spaľovače tukov. Skúsiť možeš, isteže, ale vo svojom duchu vieš, že za tvoj neúspech zodpovedá to vrece čokolády, ktoré si včera večer zožral počas sledovania filmu, a tvoja slabosť.

Tie časy sú dávno preč. 6 kociek ... separovanie ... každá sekunda práce, s ktorou si tú hroznú masu nabral na seba, teraz ukáže svoju krásu a dostane zmysel. Anatomická dokonalosť bude žiariť z toho istého zrkadla, kde kedysi bolo vidno to veľké mäkké kusisko, kým si bol ty, pred pár týždňami.

Teraz už nám nič neostáva : trénuj tvrdo, rob kardio cviky, prilož ešte jednou lopatou na cvičenie brušného svalstva a pozbieraj si pochvalné pohľady a hnev nežičlivých.
Pravdaže, ak si slušný, možeš aj im prezradiť názov svojej tajnej zbrane: Brutal Blade

 

Diskusia k produktu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tomuto produktu!

Přidat příspěvek

 

 


digibrand.sk Digitálny marketing Produktové fotografovanie Spravovanie reklamných kampaní Tvorba web stránok Senec