Brutal Anadrol

Kód tovaru 1331674406
Výrobca Brutal nutrition
Kategória Stimulanty testosterónu
Dodacia doba Skladom
Cena s DPH € 21,90 (660 Sk)

Počet

Popis

 Nás nezaujímajú ostatní, nezaujímajú ich pravidlá. Nás zaujímajú výsledky. Čisté, hmatateľné a očami viditeľné výsledky. Výhovorky a slabé produkty necháme iným. Brutal Anadrol je najsilnejším stimulátorom testosterónu, ktorý existuje.


Stimulátory testosterónu tvoria relatívne mladú skupinu výživových doplnkov. Lídrom tejto skupiny je Brutal Anadrol. Testosterón je primárnym mužským pohlavným hormónom. Tento hormón je zodpovedný za vývin svalstva, za mužnosť, ale aj za agresivitu.
Podnecovanie testosterónu prírodnou cestou je najefektívnejším spôsobom, ktorý môže atlét spraviť v záujme svalového rastu. Nedávno objavili techniku, ako je možné stimulovať vlastnú, prirodzenú produkciu testosterónu športovcov rôznymi rastlinnými extraktmi.
Tento objav priniesol obrovské výsledky vo vývoji. Je aspoň takým veľkým krokom, ako v deväťdesiatych rokoch bol kreatín. Hovoríme o doplnkoch, ktoré stimulujú najsilnejšie anabolické procesy. Medzi stimulátormi testosterónu poznáme mnoho slabých pokusov. Podľa nás ale nadišiel čas, aby sme vytvorili niečo také, čo prinese výsledky, ktoré prekonajú všetky očakávania. Zažiješ neuveriteľnú silu a ohromujúci svalový rast.
Tento výrobok je najdrsnejším stimulátorom testosterónu, s akým si sa kedysi stretol. Budeš mať také výsledky, ktorým ani ty neuveríš. Tvoje telo sa prerodí, chceš sa roztrhnúť od sily, a jednoducho nebude nikto, kto by ťa zastavil.

Áno ! Toto je nová hra. Ak ty si prvý, všetko je tvoje. Odtiaľ už je len nižšie, sivá anonymita a dav bez tváre. Význam tvrdého tréningu odteraz bude inak interpretovaný.
Takými anabolickými faktormi sme naplnili Brutal Anadrol, akými nikto iný. Motivovala nás len jediná vec. Vykonštruovať taký výrobok, ktorý naozaj udrie.
Ak medzi svoje doplnky výživy zaradíš aj Brutal Anadrol, tak o tvojom osude bude rozhodnuté. Úspech. Nemáš na výber, musíš ísť ďalej po svojej ceste, ale odteraz v 7-míľových čižmách...
Po toľkom obetovaní a bolestiach, prekonaní prekážok, kde je tá hranica, ktorú nebudeš schopný prekročiť?
Možno, o tom je život, aby si túto hranicu našiel. Veď si sa narodil pre výzvy a nestrpíš protirečenie. Zavolaj si na pomoc najlepších, aby si vypadal aj z vonka taký, aký si z vnútra. Nebyť prvým je neprijateľné.
Brutal Anadrol sme vytvorili preto, aby tvoj výživový doplnok urobil pre teba toľko, koľko ty bojuješ za dosiahnutie svojich cieľov.

Balenie: 90 kaps

Užívanie: Užívajte 3 kapsuly denne s 250 ml vody, v tréningové dni 30 minút pred tréningom, v netréningové dni počas dňa. Vypite denne najmenej 3 litre vody. Neužívajte dlhšie, ako 30 dní. Potom treba urobiť prestávku v užívaní aspoň 60 dní.
 

Zloženie:
brutal anadrol

Diskusia k produktu

  • Odpovedať brutal
    10.06.2013 16:21 | Juraj

    Dobrý doplnok. Pomohol ma nakopnúť do tvrdého treningu. Spolu s kvalitnou stravou a nejakým kvalitným proteinom je výsledok neprehliadnutelný. U mňa zabral výborne

Přidat příspěvek

 

 


digibrand.sk Digitálny marketing Produktové fotografovanie Spravovanie reklamných kampaní Tvorba web stránok Senec