AKCIA! Anabol24 7kg + Creatine24

Kód tovaru 1497292227
Výrobca Uber Nutrition
WWW výrobca http://www.uber-nutrition.sk/
Kategória Sortiment výživových doplnkov pre fitness
Dodacia doba Skladom
Bežná cena s DPH € 122,–
Ušetríte € 27,–   (22 %)
Cena s DPH € 95,– (2862 Sk)

Zvolte si variantu

čokoláda € 95,–
jahoda € 95,–
vanilka € 95,–

Popis

 

ANABOL24 - Najsilnejší voľnopredajný stimulant rastu svalovej hmoty, žiadny doping!

Akciový balík obsahuje: Anabol24 7kg + ZDARMA Creatine24 250tabliet

Anabol24 - Produkt určený k maximalizácii objemu svalových buniek a pre rýchle budovanie sily a trvácnej mohutnej svalovej hmoty. Jeho zloženie je navrhnuté tak aby zabespečil vysoko anabolické prostredie v tele - zvýšil po tréningu produkciu vlastných anabolických hormónov (testosterón, IGF-1, rastový hormón, inzulín) a zmiernil a zastavil katabolické účinky, po náročnej zátaži, ktoré vedú k chudnutiu a stratám sily. Svalová hmota je tak trvácna aj po vysadení produktu.

 

Základ tvoria superkombinácie:

Hydrolizátu s obsahom voľných foriem aminokyselín AminoMatrix L-glutamín, (Leucin, isoleucin, valin, BCAA) L-alanin, L-cystein, Methionin, Histidin , L-arginin

Pre správne vstrebávanie do svaloej bunky spolu s polysachadmi (maltodextrín) - medzistupeň medzi jednoduchými a zloženými cukrami vdaka čomu vie telo lepšie a rýchlejšie využiť a spracovať aminokyseliny. Taktiež je lepšia odozva anabolického hormónu inzulínu, ktorý ich lepšie transportuje priamo do svalovej bunky.

Zmesi kreatínov - Creatine matrix (Krealkalyn + monohydrát + kreatin fosfát) spoločne s dextrózou pre maximálne využitie a inzulínovú odozvu.

 Anabol24 obsahuje aj Komplex výťažkov rastlín a minerálov (tribulus 90% saponin, maca extract, zinok, horčík, magnéium (ZMA),maltodextrín) na zvýšenie vlastnej produkcie testosterónu so silne anabolickým účinkom, ktoré v kombinácii s antiestrogénnou zmesou zaisťujú silný synergický efekt. Výsledkom je výrazný nárast sily a svalovej hmoty ako i zrýchlená regenerácia a všetky pozitíva súvisiace s nárastom hladiny testosterónu.

Zmes aminokyselín spoločne so správnym množtvom mono a polysacharidov, dokážu po telesnej zátaži zvyšovať produkciu vlastného rastového hormónu a takisto aj IGF-1 (Inzulínu podobný rastový faktor 1) Ktorý je rovnako ako rastový hormón bielkovina, ktorého molekulu tvorí 70 aminokyselín, a podiela sa spoločne s tesotosterónom a inzulínom na tvorení anabolického prostredia v tele.

Anabol24 obsahuje čisto prírodné látky (žiadny doping) ktoré zvýšia proteosyntézu na maximum, preto sa počas uživania produktu Anabol24doporučuje aj zvýšená konzumácia bielkovín (hlavne z potravy ale prípadne aj proteínových nápojov) aby boli svaly zásobené dostatkom bielkovín kedže dochádza k rýchlej premene bielkovín na svalovú hmotu.

Dávkovanie: 60g do 300-400 ml vody alebo mlieka. 60g = jedna dávka ideálne po tréningu. Doporučená ideálna denná dávka je 120g ( rozdelená do 2 dávok počas dna,medzi jedlami (desiata, olovrant alebo po tréningu) Prípravok nenahradzuje bežnú stravu.

Balenie 7kg = až 120 dávok (2 mesiace) Reálny prírastok svalovej hmoty za tento čas je 4 až 10kg 

Zloženie na jednu dávku:

amino acids matrix 21500 mg
glutamin                   4000 mg
leucin                        1900 mg
isoleucin                   1100 mg
valin                          1000 mg
arginin                       1000 mg
alanin                          900 mg
cystein                         400 mg
mathionin                    400 mg
Histidin                        450 mg
Ostatné amino        10000 mg
 
Creatine matrix         4000mg
dietary fiber                850mg
 
Proteins                   23g
carbohydrates          29g (maltodextrin, dextroza)
fats                           2g
 
 

Creatine24 250tabliet Popis:

 

Uber Nutrition Creatine24 - špičková forma kreatínu PEG . Nová generácia kretínu, ktorá minimalizuje zadržiavanie vody a mnohonásobne lepšie sa vstrebáva do svalovej bunky. Oproti ostatným kreatínom je účinok evidentne silnejší. 

 zvýšenie sily a energie v športe, lepšia výbušnosť, rýchlosť, výkon!


 nárast kvalitnej svalovej hmoty bez tuku a zadržovanej vody 

 

Je ideálnym doplnkom výživy pre každého športovca. Pri používaní prípravku nieje potrebná nasycovacia fáza ako pri iných kreatínoch! Kreatín je doplnok výživy, ktorý zaručene funguje a patrí do výbavy každého športovca usilujúceho sa o nárast svalovej hmoty. Oproti klasickému monohydrátu ma creatine24 niekoľko výhod:

Trojnásobnú využitelnosť (lepšie vstrebávanie do bunky)

- Nezadržiavanie vody (svaly sú potom viac vyrysované a taktiež pri športoch nestrácate rýchlosť prebytočným zavodnením)

- Dvojnásobne väčší nárast svalovej hmoty

Obsah na jednu tabletu: Creatine PEG™  1000mg

Doporučené dávkovanie: 3 - 5 tabliet (podľa hmotnosti) jeden až dva krát denne. Maximálna denná dávka je 10 tabliet.

Diskusia k produktu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tomuto produktu!

Přidat příspěvek

 

 


digibrand.sk Digitálny marketing Produktové fotografovanie Spravovanie reklamných kampaní Tvorba web stránok Senec